S pekárňou ETA Siestina si necháte upiecť vlastný chlieb priamo u vás doma. Je plne automatická, takže celý proces zvládne takmer sama. Stačí iba pridať suroviny a zvoliť program. Pekáreň sa sama predhreje, uhnetie cesto, vytvorí podmienky pre dokonalé vykysnutie a kvalitne upečie čerstvý chlieb alebo bagety. Neodolateľná vôňa čerstvého pečiva potom prevonia celý váš domov.
Upiecť si môžete slané, sladké, biele, celozrnné alebo bezlepkové pečivo, ale tiež pripraviť rôzne druhy ciest na torty, koláče a sušienky. Ďalej si v pekárne môžete pripraviť džem, jogurty a dokonca upiecť i fašírku. Jej využitie je skutočne široké.
Programy pre domáce pečenie
Pekáreň má 10 prednastavených programov – KLASIK, RÝCHLY, TOASTOVÝ, SLADKÝ, CELOZRNNÝ, DEZERT, CESTO, PEČENIE, DŽEM a SENDVIČ. Piecť môžete i bezlepkové pečivo. Použijete suroviny, ktoré neobsahujú lepok a zvolíte programu podľa chuti. Potom už stačí len vybrať veľkosť a prepečenie chleba. Je možné vybrať z 2 veľkostí. Menší chlieb má 0,9 kg a veľký 1,3 kg. Farbu kôrky si zvolíte podľa toho, ako ju máte radi – svetlú, stredne tmavú alebo tmavú.
Máte radi džemy, marmelády alebo kompóty? S prednastaveným programom si môžete i tieto dobroty pripraviť s pekárňou Siestina.
Na tento produkt poskytuje ETA predĺženú záruku až na 3 roky.